گیگاهلپ سایت اطلاعات عمومی دیجیتال

پایگاه اطلاعاتی


کسب اطلاعات دیجیتال کامپیوتر و موبایل

استخدام کارشناس فنی
دستگاه کارتخوان سیارnewpos 721011 خرداد 1400بازدید : 2564

دستگاه کارتخوان سیار newpos 7210

کارتخوان یکی از دستگاه هایی است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از لوازم ضروری و واجب برای کسب و کار شماست.
newpos 7210 خلاقیت و اثربخشی جدیدی را برای تجارت شما به ارمغان می آورد. کارتخوان سیار با قابلیت اتصال سیم کارت و صفحه نمایشگر، دارای ویژگی های نوآورانه و نمونه ای است که خروجی آن را بسیار کارآمد و بی نظیر می کند این کارتخوان سیار با مدیریت و گسترشی که دارد ، برای کسب و کار شما ضروری خواهد بود. 
دستگاه پوز7210  newpos ازمواد محکم و مقاوم ساخته شده است و در برابر نیروهای خارجی که می تواند طول عمر آنها را کوتاه کند مقاومت می کند که باعث دوام آن می شود.
طراحان و تولید کنندگان کارتخوان سری  newpos 7210 ، از فناوری های پیشرفته برای انتقال پول در این دستگاه بهره برده اند. بنابراین ، newpos 7210  برای پذیرش چندین روش پرداخت طراحی شده است.


 newpos 7210 شما را قادر می سازد برای ارتقای رابطه بهتربین شما ومشتریانتان، سیاست بازگشت و بازپرداخت ایده آل را ایجاد کنید زیرا ممکن است سیاست بازگشت شما موفقیت یا عدم موفقیت شما را تعیین کند. حساب ها و مجوزهای مختلفی که برای کاربر در این دستگاه به کار رفته است به شما امکان می دهد فعالیت ها و عملکرد هر کاربر را ردیابی کنید.


newpos 7210 با پشتیبانی از نمایشگرهایی که برای آن طراحی شده است، کار را برای مشتری ساده می کند. بنابراین ، مشتریان شما در حال پرداخت، معاملات را مشاهده می کنند. 
ظرفیت عالی مدیریت موجودی سری newpos 7210 اطمینان می دهد که واحدهای نگهداری سهام خود را برای بهینه سازی سهام ردیابی کنید. ویژگی های اضافی مانند تبلیغات ، انتقال سهام ، مدیریت مشتری و غیره این موارد را ایجاد می کند. برای حداکثر بهره وری، دستگاه کارتخوان بی سیم newpos 7210 را باید در محل خود داشته باشید.

کارتخوان بیسیم 7210 newpos با توجه به نیاز شما ساخته شده است.با سرمایه گذاری در این محصولات حیرت انگیز از بهترین ارزش پول خود لذت ببرید. 

برای خرید این محصول ازسایت شتاب پز(www.shetabpos.com) و دریافت تخفیف از کد  gigahelp استفاده کنید.

لینک مشخصات کامل محصول : کارتخوان سیار New 7210

دسته بندی : کارتخوان
استخدام کارشناس فنی