گیگاهلپ سایت اطلاعات عمومی دیجیتال

پایگاه اطلاعاتی


کسب اطلاعات دیجیتال کامپیوتر و موبایل

استخدام کارشناس فنی
استونیتریل اصل از کجا خریداری کنیم16 شهریور 1401بازدید : 1820

استونیتریل

 

استونیتریل اصل از کجا خریداری کنیم؟

 

استونیتریل ( HPLC ) با خلوصیت 99.9 % و با فرمول شیمیایی CH3CN دارای جرم مولکولي 41/05 , نقطه جوش 81.6 درجه سانتیگراد , شماره کد بين الملل ( Cas Namber ) آن 8-05-75 و شماره کد کاتالوگ استونیتریل رومیل H048 است .

استونیتریل یک ( ماده )  ترکیب شیمیایی است که با نام های دیگری مانند اتیل نیتریل یا متیل سیانید نیز شناخته می شود. البته کاربرد سیانید در خیلی موارد گوناگون دیگر می باشد که در صفحات دیگر مرتبط با اين ماده شیمیایی به آن خواهیم پرداخت .به راحتی قابل درک است که چرا اکثریت قریب به اتفاق آزمایش های شیمیایی در فاز مایع انجام می شود. جامدات به ندرت با یکدیگر واکنش نشان می دهند و برای گازها  نگهداری آنها کاری بسیار دشوار است. این به خصوص در مورد شیمی تجزیه  است که در آن تجزیه و تحلیل مورد نیاز برای اولین بار به یک فرم قابل کنترل تر و راحت تر در می آید. یک راه حل - قبل از ارائه به فرآیند اندازه گیری. این فرایند می تواند به عنوان یک تابع سازی دستی یا به عنوان یک روش تشخیص جدایی مدرن با استفاده از تکنیک های مفهومی پیچیده باشد.

شیمی تحلیلی مدرن امکان استفاده گسترده از ابزارهای پیچیده مانند دستگاه کروماتوگرافی مایع / گاز را می دهد. برای تجزیه و تحلیل در آزمایشات درسطح ppb و ppm  معمولا تنها انتخاب استفاده از تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی می باشد. با این حال، برای چنین ابزارهایی باید به طور مداوم از مواد و حلال های قابل اطمینان برای تجهیزات و سیستم خود استفاده  کنید. از موارد مصرف استونیتریل می توان به دستگاههای کروماتوگرافی اشاره کرد.

این حلال شيميايي به صورت مایع بی رنگ است. استونیتریل ( Acetonitrile ) ساده ترین نیتریل آلی محسوب می گردد. استونیتریل محصول فرعی اکسیداسیون آمینو آکریل و نیتریل است.

دیگر لینک های استونیتریل :

دسته بندی : اطلاعات صنعتی
استخدام کارشناس فنی